Betona ražošana, tirdzniecība un piegāde Rīgā un Latvijā

image

Betona piegāde ar izdevīgiem noteikumiem

Ātra augstas kvalitātes betona piegādes organizēšana jebkādiem objektiem, juridiskajām un fiziskajām personām visā Latvijā.

image

Vācu kvalitāte ar garantiju

Mēs ražojam betonu vācu ražotnē Lintec ar simts gadu vēsturi, garantējot savas produkcijas augstāko kvalitāti.

image

Lielisks autoparks

Mēs piegādājam betonu pasūtītājam ar mūsdienīgiem un jaudīgiem auto betona maisītājiem, kas ļauj saglabāt tā pirmklasīgo kvalitāti.

Par uzņēmumu

Uzņēmuma RK Betons specializācija ir betona ražošana, tirdzniecība un piegāde Rīgā un Latvijā. Mēs ražojam augstas kvalitātes betonu vācu rūpnīcā Lintec. Uzņēmums Lintec ir pasaules līderis mobilo betona maisīšanas rūpnīcu ražošanā ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi, to ir novērtējuši lielākie būvniecības uzņēmumi. Tieši tas, kā arī daudzu gadu pieredze ļauj mums piedāvāt nemainīgi augstu mūsu betona kvalitāti. Mēs strādājam tirgū salīdzinoši nesen, taču, pateicoties nevainojamai kvalitātei un apkalpošanai, mums ir izveidojies pastāvīgo klientu loks. Mēs priecāsimies sadarboties ar jums!

Mūsu misija

Uzņēmums RK Betons tiecas kļūt par vienu no līderiem Latvijas būvniecības uzņēmumu vidū. Šī ambiciozā uzdevuma realizēšanai mēs esam noformulējuši stratēģiju, kas nosaka visu mūsu darbību:

  •   kvalitāte
  •   uzticamība
  •   partnerība
  •   drošība
truck

Mūsu stratēģija paredz pastāvīgu mūsu pakalpojumu attīstību un produkcijas kvalitātes uzlabošanu, mūsu personāla kvalifikācijas paaugstināšanu un inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu. Mēs esam atvērti sadarbībai ar visām ieinteresētajām pusēm, esam gatavi dialogam ar potenciālajiem klientiem un partneriem.

Piezvaniet mums vai aizpildiet kontaktforumu - mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgu maksu, labākos piegādes un samaksas noteikumus!

Mūsu cenas

Zemāk jūs varat iepazīties ar mūsu cenām. Nestandarta pasūtījuma vai plānotas ilglaicīgas sadarbības gadījumā mēs esam gatavi apspriest ar jums mūsu kopīgā darba maksu un nosacījumus. Mēs vienmēr esam atvērti dialogam ar mūsu klientiem!

Betona klase Frakcija Cena EUR/m3  Frakcija Cena EUR/m3
C 8/10 8 - 16 51,00 2 - 8 52,00
C 12/15 8 - 16 52,00 2 - 8 53,00
C 16/20 8 - 16 54,00 2 - 8 57,00
C 20/25 8 - 16 56,00 2 - 8 58,00
C 30/37 F150 W8 8 - 16 65,00 2 - 8 66,00
C 35/45 F150 W10 8 - 16 - 2 - 8 71,00

Betona ražošana

Betons nepārspīlējot ir jebkuras būvniecības pamats. Tieši tāpēc svarīgi nodrošināt savlaicīgu piegādi un pienācīgu kvalitāti jebkāda tipa ēku un objektu celšanai.

Mēs piedāvājam betona piegādi no mūsu mūsdienīgas ražotnes Lintec Rīgā ar jaudu XX miljoni tonnu gadā jebkādām celtnēm, ieskaitot būves ar īpašiem nodilumizturības un temperatūras režīma kritērijiem. Pateicoties speciālajai tehnoloģijai, mēs varam ražot betonu visu gadu, kas neietekmē tā kvalitāti.

Mūsu ražotne ir pilnībā datorizēta, kas palīdz mums novērst „cilvēcisko faktoru”, turklāt visas mūsu produkcijas kvalitāte tiek stingri kontrolēta valsts iestādēs un mūsu pašu laboratorijā.

Pasūtot betonu pie mums, jūs saņemsiet to ar piegādi jūsu objektā. RK Betons ir visa nepieciešamā tehnika – betona maisītāji līdz 9 m3 un betona sūkņi ar betona padevi līdz 46 m.

RK Betons piedāvā:

Ņemot vērā konkrētu projektu prasības, mēs esam gatavi izstrādāt betonu arī ar individuālo sastāvu.

Ja jums ir nepieciešams betons ar kvalitātes garantiju, jums nepieciešams RK Betons!

Kontakti

Mēs priecāsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un apspriest pasūtījuma detaļas! Vienkārši piezvaniet mums vai aizpildiet formu zemāk, un mūsu menedžeris sazināsies ar jums vienas darba dienas laikā.

  • Adrese:Brivibas gatve 24/1 - 45, LV - 1000
  • Tālrunis:+371 2 539 17 01
  • E-pasts:info@rkbetons.lv
  • www.rkbetons.lv